Сондажна помпа моноблок 4" 4BLOCKm 2/9
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 60 l/min (3.6 m³/h)
- Напор до 70 м.
| Q | m3 / час | 0 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.6 |
| л / мин. | 0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | |
| H метра | 70 | 67.5 | 63 | 57 | 49.5 | 39.5 | 26.5 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Възвратен клапан: Noryl
- Дифузори: Noryl
- Вал на помпата: неръждаема стомана AISI 304
- Покритие на кабела и филтър: неръждаема стомана AISI 304
- Скоба за двигател: технополимер и месинг
- Вал на двигателя: неръждаема стомана AISI 304
- Ротор: неръждаема стомана AISI 431
- Кожух на двигателя: неръждаема стомана AISI 304
- Механично уплътнение: Керамика - Графит- NBR
Сондажните помпи 4BLOCK са подходящи за чиста вода със съдържание на пясък не повече от 200 g/m³, благодарение на патентована хидравлична система със свободно плаващи работни колела. Помпите от новата серия са с повишена ефективност (+12% в сравнение с предишната серия) и намалена консумация на енергия. Подходящи са за битова употреба, за транспортиране на вода в хидрофорна система, за напояване и др. Благодарение на подобренията по двигателя, се повишава количеството пускания на час - до 30. Възможен е хоризонтален и вертикален монтаж.
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 70 m |
| Макс. дебит: | 60 l/min (3.6 m³/h) |
| Присъединяване изход: | G 1¼" |
| Диаметър на помпата: | Ø100 |
| Макс.дълбочина на потапяне под вода: | 60 m |
| Макс. съдържание на пясъка: | 200 g/m³ |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 0.55 kW 0.75 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2900 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP X8 |
| Макс.брой стартирания на помпата на час при равни интервали: | 30 |
| Минимален охлаждащ поток: | 8 cm/s |
| Особеност на двигателя | В маслена баня, с възможност за пренавиване |
| Пусков кондензатор (само за монофазни помпи) | Вграден |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата: | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Работно колело | Delrin |
| Употреба: | Домашна;Обществена;Селскостопанска |
| Дължина на кабела: | 20 m |
| Конструктивни особености | Вграден възвратен клапан |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Макс. темп. на течността: | +35°C |
Сондажна помпа 4BLOCKm 2/9 монофазна 0.55 kW
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 9223
- Наличност: Няма наличност
-
0.00€ (0.00 лв.)
Етикети: 4BLOCKm

