Сондажна помпа 6SR36/13

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 800 l/min. (48.0 m³/h)
- Напор до 162 м
| Q | m3 / час | 0 | 6 | 12 | 18 | 24 | 30 | 36 | 42 | 48 |
| л / мин. | 0 | 100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 700 | 800 | |
| H метра | 162 | 152 | 142 | 131 | 119 | 106 | 91 | 74.5 | 54.5 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Възвратен клапан: неръждаема стомана AISI 304
- Скоба за двигател: никелиран чугун
- Дифузор: Noryl
- Вал на помпата: неръждаема стомана AISI 304
- Задвижващ куплунг: неръждаема стомана AISI 420
- Филтър и покритие на кабела: неръждаема стомана AISI 304
Сондажните помпи от тази серия се препоръчват за изпомпване на чиста вода със съдържание на пясък до 100 g/m³. Поради високия им КПД и надеждност те се използват в селското стопанство, строителството и промишлеността, за добив на вода като част от хидрофорна система, за напояване, за повишаване на налягането в противопожарни системи и др. Възможен е хоризонтален и вертикален монтаж. Ограничението за хоризонтален монтаж е до 12 степени или 11 kW.
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 162 m |
| Макс. дебит: | 800 l/min (48 m³/h) |
| Присъединяване изход: | G 3" |
| Диаметър на помпата: | Ø148 |
| Макс.дълбочина на потапяне под вода: | 200 m |
| Макс. съдържание на пясъка: | 100 g/m³ |
| Двигател | |
| Двигател: | трифазен 400 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 13 kW 17.5 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2900 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP 68 |
| Макс.брой стартирания на помпата на час при равни интервали: | 20 |
| Минимален охлаждащ поток: | 8 cm/s |
| Особеност на двигателя | В маслена баня с възможност за пренавиване, стандарт NEMA |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата: | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Работно колело | Noryl със специално гумено покритие |
| Употреба: | Обществена;Индустриална;Селскостопанска |
| Дължина на кабела: | 4 m |
| Конструктивни особености | Възвратен клапан |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Макс. темп. на течността: | +35°C |
Сондажна помпа 6SR36/13
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 776
- Наличност: Няма наличност
-
3,086.00€ (6035.69 лв.)
Свързани продукти
Хидравлика за помпа PD 6SR 36/13 - HYD
1,419.00€ (2775.32 лв.)
Хидравлика за сондажна помпа Pedrollo 6SR 36/13 - HYD.
РАЗМЕРИ И ТЕГЛО:
- Присъединяване: 3"
- Диаметър: Ø 148
- Дължина: 1646 mm


