Механичен пресостат PSG-1M (мъжка резба)
УПОТРЕБА:
- Водни помпи, монофазни
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модел: PSG-1M Pedrollo
- Диапазон на регулиране: 1 - 5 bar
- Заводска настройка: 1.4 - 2.8 bar
- Номинален ток: 16 (10) A
- Номинално напрежение: 250V
- Присъединяване: ¼" мъжко
- Степен на защита: IP44
| Основни характеристики | |
| Присъединяване: | ¼" |
| Резба: | Male |
| Ел.захранване: | Монофазен |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Конструктивни особености | няма |
| Лимити | |
| Диапазон на регулиране: | 1.0 - 5.0 bar |
| Фабрична настройка: | 1.4 - 2.8 bar |
| Номинално напрежение: | 250 V |
| Номинален ток: | 16 A |
Механичен пресостат PSG-1M (мъжка резба)
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 6579
- Наличност: В наличност
-
15.40€ (30.12 лв.)

