Механичен пресостат PM/12 - 1/2"
УПОТРЕБА:
- Водни помпи, монофазни
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модел: PM/12 - 1/2" 2V
- Диапазон на регулиране: 3 - 12 bar
- Заводска настройка: 5 - 7 bar
- Диференциал при мин. настройка: 1.5 bar
- Диференциал при макс. настройка: 4 bar
- Стандартен ел. контакт: NC
- Присъединяване: ½" женско
- Номинален ток: 16 (10)А
- Номинално напрежение: 250V (2HP)
- Степен на защита IP44
| Основни характеристики | |
| Присъединяване: | ½" |
| Резба: | Female |
| Ел.захранване: | Монофазен |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Конструктивни особености | няма |
| Лимити | |
| Диапазон на регулиране: | 3.0 - 12.0 bar |
| Фабрична настройка: | 5.0 - 7.0 bar |
| Номинално напрежение: | 250 V |
| Номинален ток: | 16 A |
Механичен пресостат PM/12 - 1/2"
- Производител: Italtecnica - електронни и механични пресостати, ел. поплавъци
- Модел: 10981
- Наличност: В наличност
-
18.00€ (35.20 лв.)

