Хидрофор H-PLURIJETm 4/100/EASYPRESS 1.5
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимален дебит: 7.8 m³/h
- Максимален напор: 50 m
- Инсталирана мощност: 0.75 kW
- Захранване 1 х 220V 50Hz
- Старт: 1.5 bar
| Q | m3/час | 0 |
0.3 |
0.6 |
1.2 |
1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.6 | 4.2 | 4.8 | 5.4 | 6.0 | 6.6 | 7.2 | 7.8 |
| л/мин. | 0 |
5 |
10 |
20 |
30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | 110 | 120 | 130 | |
| H метра | 50 |
50 |
49 |
47 |
45 | 42 | 39.5 | 37 | 34 | 30.5 | 26.5 | 22 | 17 | 11 | 5 | |
КОМПОНЕНТИ:
- Самозасмукваща многостъпална помпа Pedrollo PLURIJETm 4/100, корпус, работни колела, дифузьори - неръждаема стомана AISI 304;
- Електронен пресостат EASYPRESS 1.5 с манометър;
- 1.5 м захранващ кабел с щепсел Шуко.
УПОТРЕБА:
Хидрофорната система е подходяща за водоснабдяване и повишаване на налягането в еднофамилни къщи, вили, за напояване и др. от сондажи, кладенци, резервоари или от водопроводната мрежа. Препоръчва се за чиста вода без абразивни частици и химически неагресивни течности. Монтира се в закрити помещения или на места, защитени от атмосферни влияния.
ПРИНЦИП НА ДЕЙСТВИЕ:
Електронният пресостат EASYPRESS включва помпата, когато във водопроводната мрежа е налице спад в налягането под 1.5 bar (напр. отваряне на кран) и я поддържа в действие, докато разходът не стане по-малък от 2 л/мин (кранът е затворен). Устройството осигурява защита на помпата от работа на сухо и често включване. Специална функция в системата позволява автоматичен рестарт, като спряната от защита срещу сух ход помпа извършва серия от стартирания на равни интервали от време.| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 50 m |
| Макс. дебит: | 130 l/m (7.8 m³/h) |
| Присъединяване вход: | G 1" |
| Присъединяване изход: | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване: | 9 m |
| Стартиране: | 1.5 bar |
| Налягане/дебит за изключване: | 1-2 l/min |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 0.75 kW 1 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2900 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата: | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Работно колело | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Употреба: | Домашна |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността: | -10°C |
| Макс. темп. на течността: | +40°C |
| Макс. темп. на околната среда: | +40°C |
| Макс. раб. налягане: | 6 bar |
Хидрофорна система H-PLURIJETm 4/100/EASYPRESS (1,5 bar старт)
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 10942
- Наличност: В наличност
- 466.00€ (911.42 лв.)
-
431.00€ (842.96 лв.)
Етикети: хидрофор

