Хидравлика за помпа PD 6SR 36/4 - HYD
Хидравлика за сондажна помпа Pedrollo 6SR 36/4 - HYD.
РАЗМЕРИ:
- Присъединяване: 3"
- Диаметър: Ø 148
- Дължина: 716
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 50 m |
| Макс. дебит: | 800 l/min (48 m³/h) |
| Присъединяване изход: | G 3" |
| Диаметър на помпата: | Ø148 |
| Макс. съдържание на пясъка: | 100 g/m³ |
| Двигател | |
| Мощност (P2): | Минимална мощност 4 kW 5.5 HP |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата: | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Работно колело | Noryl със специално гумено покритие |
| Употреба: | Обществена;Селскостопанска;Индустриална |
| Конструктивни особености | Възвратен клапан |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
Хидравлика за помпа PD 6SR 36/4 - HYD
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 2480
- Наличност: В наличност
-
925.00€ (1809.14 лв.)
Свързани продукти
Сондажна помпа 6SR 36/4
2,104.00€ (4115.07 лв.)

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 800 l/min. (48.0 m³/h)
- Напор до 50 м
| Q | m3 / час | 0 | 6 | 12 | 18 | 24 | 30 | 36 | 42 | 48 |
| л / мин. | 0 | 100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 700 | 800 | |
| H метра | 50 | 46.5 | 43.5 | 40 | 36.5 | 32.5 | 28 | 23 | 17 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Възвратен клапан: неръждаема стомана AISI 304
- Скоба за двигател: никелиран чугун
- Дифузор: Noryl
- Вал на помпата: неръждаема стомана AISI 304
- Задвижващ куплунг: неръждаема стомана AISI 420
- Филтър и покритие на кабела: неръждаема стомана AISI 304
Сондажните помпи от тази серия се препоръчват за изпомпване на чиста вода със съдържание на пясък до 100 g/m³. Поради високия им КПД и надеждност те се използват в селското стопанство, строителството и промишлеността, за добив на вода като част от хидрофорна система, за напояване, за повишаване на налягането в противопожарни системи и др. Възможен е хоризонтален и вертикален монтаж. Ограничението за хоризонтален монтаж е до 12 степени или 11 kW.
Двигател 6PD / 5.5 HP PEDROLLO
1,179.00€ (2305.92 лв.)

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Мощност 4 kW
- КС (HP) 5.5
- Температура на течността до + 35 ºC
- Дълбочина на потапяне до 200 м
- Количество пускания на час: 30 на равни интервали
- Поток за охлаждане на двигателя - не по-малко от 10 см/сек
- Непрекъсната работа S1
ЕЛЕКТРОДВИГАТЕЛ:
- Двуполюсен електродвигател, 50 Hz
- Трифазно напрежение 400V
- Защита: IP 68
- Изолация: клас F
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
- Пренавиващите потопяеми двигатели PEDROLLO са с масло, безвредно за консумация.
- Размерите на фланеца са в съответствие със стандарта NEMA
- В комплект с кабел за електрозахранване - 3 м.



