Двигател 6PD / 40 HP PEDROLLO

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Мощност 30 kW
- КС (HP) 40
- Температура на течността до + 35 ºC
- Дълбочина на потапяне до 200 м
- Количество пускания на час: 30 на равни интервали
- Поток за охлаждане на двигателя - не по-малко от 10 см/сек
- Непрекъсната работа S1
ЕЛЕКТРОДВИГАТЕЛ:
- Двуполюсен електродвигател, 50 Hz
- Трифазно напрежение 400V
- Защита: IP 68
- Изолация: клас F
ИЗПЪЛНЕНИЕ:
- Пренавиващите потопяеми двигатели PEDROLLO са с масло, безвредно за консумация.
- Размерите на фланеца са в съответствие със стандарта NEMA
- В комплект с кабел за електрозахранване - 4 м.
| Основни характеристики | |
| Макс.дълбочина на потапяне под вода: | 200 m |
| Двигател | |
| Двигател: | трифазен 400 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 30 kW 40 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2860 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP 68 |
| Макс.брой стартирания на помпата на час при равни интервали: | 30 |
| Минимален охлаждащ поток: | 10 cm/s |
| Особеност на двигателя | В маслена баня с възможност за пренавиване, стандарт NEMA |
| Пусков кондензатор (само за монофазни помпи) | Не |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Дължина на кабела: | 4 m |
| Лимити | |
| Макс. темп. на течността: | +35°C |
Двигател 6PD / 40 HP PEDROLLO
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 6342
- Наличност: В наличност
-
2,838.00€ (5550.65 лв.)
Свързани продукти
Хидравлика за помпа PD 6SR 27/27 - HYD
1,452.00€ (2839.87 лв.)
Хидравлика за сондажна помпа Pedrollo 6SR 27/27 - HYD.
РАЗМЕРИ И ТЕГЛО:
- Присъединяване: 3"
- Диаметър: Ø 149.5
- Дължина: 1845 mm
- Тегло: 44.8 kg
Сондажна помпа 6SR27/27
4,290.00€ (8390.51 лв.)

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 600 l/min. (36.0 m³/h)
- Напор до 367 м
| Q | m3 / час | 0 | 6 | 12 | 18 | 24 | 30 | 36 |
| л / мин. | 0 | 100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | |
| H метра | 367 | 356 | 335 | 308 | 270 | 205 | 119 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Възвратен клапан: неръждаема стомана AISI 304
- Скоба за двигател: никелиран чугун
- Дифузор: Noryl
- Вал на помпата: неръждаема стомана AISI 304
- Задвижващ куплунг: неръждаема стомана AISI 420
- Филтър и покритие на кабела: неръждаема стомана AISI 304
Сондажните помпи от тази серия се препоръчват за изпомпване на чиста вода със съдържание на пясък до 100 g/m³. Поради високия им КПД и надеждност те се използват в селското стопанство, строителството и промишлеността, за добив на вода като част от хидрофорна система, за напояване, за повишаване на налягането в противопожарни системи и др. Възможен е хоризонтален и вертикален монтаж. Ограничението за хоризонтален монтаж е до 12 степени или 11 kW.



