Центробежна помпа моноблок IN-LINE WRm 40/125-SB
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 300 l/min (33 m³/h)
- Напор до 18.7 м.
| Q | m3 / час | 0 |
6 |
12 |
18 |
24 |
30 |
33 |
| л / мин. | 0 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | |
| H метра | 18.7 | 18.2 | 17.3 | 15.8 | 13.7 | 10.7 | 7 | |
Центробежна моноблок IN-LINE помпа WR, подходяща за изпомпване на чиста вода без абразивни частици и течности, които не са химически агресивни към материалите, от които е направена помпата. Предназначена е за граждански и индустриални приложения като отопление, климатизация, охлаждане и циркулационни системи.
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 18.7 m |
| Макс. дебит: | 300 l/m (18 m³/h) |
| Монтажна дължина: | 320 mm |
| Присъединяване: | DN40 |
| Връзка за тръба: | DN40 |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 0.55 kW 0.75 HP |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата: | Чугун JL200 |
| Работно колело | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността: | -10°C |
| Макс. темп. на течността: | 110°C |
| Макс. темп. на околната среда: | 40°C |
Центробежна помпа Pedrollo моноблок IN-LINE WRm 40/125-SB монофазна
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 11487
- Наличност: В наличност
-
744.00€ (1455.14 лв.)

