Автом. хидрофор с честотно управление DG BLU 2
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 75 l/min (4.5 m³/h)
- Напор до 45 м.
| Q | m³ / час | Макс. раб. точки | Мин. настр. | Фабр. настр. | Макс. настр. |
| л / мин. | 5 - 75 | 5 - 75 | 5 - 40 | 5 - 15 | |
| H метра | 45 - 10 | 10 | 30 | 45 | |
DG-BLU е авангардна, автоматична хидрофорна система, включваща високоефективна, самозасмукваща помпа с множество работни колела. Предлага се в комплект с разширителен съд, сензори за налягане и поток и възвратен клапан, всички проектирани да работят тихо и ефективно. Тази компактна система се отличава със своето усъвършенствано електронно инверторно управление, което интелигентно управлява производителността на системата, като поддържа постоянно налягане в зависимост от потреблението на вода.
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ:
- Макс. консумация на ток 3.5 A
- P1 - макс. консумирана мощност 0.6 kW
- Фабрична настройка на налягането 3 bar
Инверторът управлява производителността на системата като:
- Поддържа постоянно налягане в системата, чрез регулиране на скоростта на въртене на помпата в зависимост от необходимия дебит;
- Контролира хидравличните и електрическите работни параметри и предпазва помпата от повреди;
- Позволява интеграция с друго DG-BLU устройство чрез опционална разширителна карта;
- Адаптира се към всякакъв тип система за повишаване на налягането, дори съществуващи;
- Ограничава пусковия и работния ток, за да гарантира по-голяма икономия на енергия.
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 45 m |
| Макс. дебит: | 75 l/m (4.5 m³/h) |
| Присъединяване вход: | G 1" |
| Присъединяване изход: | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване: | 8 m |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 230 V - 50/60 Hz |
| Мощност (P2): | 0.55 kW 0.75 HP |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група: | Самозасмукващи многостъпални |
| Употреба: | Домашна;Обществена |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността: | 0°C |
| Макс. темп. на течността: | +45°C |
| Макс. темп. на околната среда: | +40°C |
| Макс. раб. налягане: | 10 bar |
Инверторен хидрофор DG-BLU 2
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 11553
- Наличност: В наличност
-
850.00€ (1662.46 лв.)

