Пресостат FSG 2D901 със защита сух ход
УПОТРЕБА:
- Водни помпи, монофазни
Когато водата понижи нивото си или спадне налягането в системата, помпата изключва. След като се коригира грешката е необходимо лостът да се премести в позиция START и да се задържи, докато стойността на налягането стане достатъчно висока.
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модел: FSG 2D901
- Защита против работа на сух ход
- Диапазон на регулиране: 1.4 - 4.6 bar
- Заводска настройка: 1.4 - 2.8 bar
- Диференциал при мин. настройка: 1.0-2.1 bar
- Диференциал при макс. настройка: 1.2-2.3 bar
- Номинален ток: 16А
- Номинално напрежение: 250V
| Основни характеристики | |
| Присъединяване: | ¼" |
| Резба: | Female |
| Ел.захранване: | Монофазен |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Конструктивни особености | Защита против работа на сух ход |
| Лимити | |
| Диапазон на регулиране: | 1.4 - 4.6 bar |
| Фабрична настройка: | 1.4 - 2.8 bar |
| Номинално напрежение: | 250 V |
| Номинален ток: | 16 A |
Пресостат FSG 2D901 със защита сух ход
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 2184
- Наличност: В наличност
-
59.40€ (116.18 лв.)
Етикети: защита от сух ход

