Механичен пресостат 69 WEC със защита сух ход
УПОТРЕБА:
- Водни помпи, монофазни, до 1.1 kW
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вграден превключвател за ниско налягане 0.4 bar
- Максимелно налягане 4.5 bar
- Заводски нстройки 1.3 - 2.6 bar
- Минимална разлика 0.9 bar
- Лост старт/стоп/нула
- Присединяване 1/4" женско
- Степен на защита IP44
| Основни характеристики | |
| Присъединяване: | ¼" |
| Резба: | Female |
| Ел.захранване: | Монофазен |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Конструктивни особености | Вграден превключвател за ниско налягане 0.4 bar |
| Лимити | |
| Диапазон на регулиране: | 1.0 - 4.5 bar |
| Фабрична настройка: | 1.3 - 2.6 bar |
| Номинално напрежение: | 220 V |
| Номинален ток: | 10 A |
Пресостат 69 WEC със защита сух ход
- Производител: Thermador - ВиК арматура, пресостати
- Модел: 2891
- Наличност: В наличност
-
95.20€ (186.20 лв.)
Етикети: защита от сух ход

