Потопяема дренажна помпа D 8 - 5m кабел трифазна (без поплавък)
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 250 l/min (15 m³/h)
- Напор до 13 m
| Q | m3 / час | 0 | 1.5 | 3.0 | 4.5 | 6.0 | 7.5 | 9.0 | 10.5 | 12.0 | 13.2 | 15.0 |
| л / мин. | 0 | 25 | 50 | 75 | 100 | 125 | 150 | 175 | 200 | 220 | 250 | |
| H метра | 13 | 12.5 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 4.7 | 3 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Корпус на нагнетателната част: сив чугун, с резбово присъединяване ISO 228/1
- Кожух на двигателя: неръждаема стомана AISI 304
- Смукателна решетка: неръждаема стомана AISI 304
- Работно колело: отворен тип, технополимер подсилен със стъкло
- Вал: неръждаема стомана EN 10088-3-1.4104
- Двойно уплътнение:
механично уплътнение силициев карбид - NBR, с преградена маслена камера
и вътрешно маншетно уплътнение, за да предпази механичните уплътнения в
случай на работа на помпата на сух ход.
- Двигател: потопяем, асинхронен, монофазен, пригоден за продължителна работа..
- Присъединяване: 1½"
Помпите от серия D са предназначени за пренасяне на чиста или леко замърсена вода. Подходящи са за бита, строителството, за професионални цели. Използват се за отводняване на приземни, избени помещения и гаражи, също така за изпразване на басейни, цистерни и изпомпване на незамърсени отпадни води. Отличават се с лесна инсталация, надеждност при фиксиран монтаж и автоматичен режим на работа.
* Изображението е на монофазна помпа серия D. Трифазните модели не се произвеждат с поплавък!
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 13 m |
| Макс. дебит: | 250 l/min (15.0 m³/h) |
| Присъединяване изход: | G 1½" |
| Диаметър на помпата: | Ø152 |
| Макс.дълбочина на потапяне под вода: | 5 m |
| Преминаване на твърди частици до (mm): | Ø10 |
| Двигател | |
| Двигател: | трифазен 400 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 0.55 kW 0.75 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2900 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP X8 |
| Макс.брой стартирания на помпата на час при равни интервали: | 20 |
| Особеност на двигателя | Мин. дълбочина на потапяне за непрекъсната работа 220 мм |
| Пусков кондензатор (само за монофазни помпи) | |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата: | Чугун |
| Работно колело | Открит тип, технополимер |
| Употреба: | Домашна;Обществена |
| Дължина на кабела: | 5 m |
| Конструктивни особености | Двойно мех. уплътнение в маслена камера |
| Вграден поплавък: | Не |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Макс. темп. на течността: | +40°C |
| Ниво на изпомпване от дъното: | 17 mm |
Потопяема дренажна помпа D 8 - 5m кабел трифазна (без поплавък)
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 965
- Наличност: В наличност
-
390.00€ (762.77 лв.)

