Многостъпална самозасмукваща помпа PLURIJETm 4/80

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 80 l/min (4.8 m³/h)
- Напор до 52 м.
| Q | m3 / час | 0 | 0.3 | 0.6 |
1.2 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.6 | 4.2 | 4.8 |
| л / мин. | 0 | 5 |
10 |
20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | |
| H метра | 52 |
50 |
49 |
44.5 | 40 | 34 | 28.5 | 22.5 | 16 | 10 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Работни колела: неръждаема стомана AISI 304
- Дифузори: неръждаема стомана AISI 304
- Вал: неръждаема стомана AISI 431
- Механично уплътнение: керамика - графит – NBR
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 52 m |
| Макс. дебит: | 80 l/m (4.8 m³/h) |
| Присъединяване вход: | G 1" |
| Присъединяване изход: | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване: | 9 m |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 0.55 kW 0.75 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2900 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група: | Самозасмукващи многостъпални |
| Корпус на помпата: | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Работно колело | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Употреба: | Домашна;Обществена |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността: | -10°C |
| Макс. темп. на течността: | +60°C |
| Макс. темп. на околната среда: | +40°C |
| Макс. раб. налягане: | 6 bar |
Самозасмукваща помпа PLURIJETm 4/80, монофазна 0.55 kW
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 1287
- Наличност: В наличност
-
310.00€ (606.31 лв.)
Етикети: PLURIJET_60-100_mono_phase, самозасмукващи

