Помпа EM 5/07 DG015 M5 E0
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 116.7 l/m (7.0 m³/h)
- Напор до 79.2 m
| Q | m3 / час | 0 | 2.5 | 3 | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 7 |
| л / мин. | 0 | 41.7 | 50 | 58.3 | 66.7 | 75 | 83.3 | 91.7 | 100 | 116.7 | |
| H метра | 79.2 | 70.6 | 68.2 | 65.4 | 62.4 | 59.0 | 55.4 | 51.4 | 46.9 | 35.6 | |
СПЕЦИФИКАЦИИ:
- Температура на течността:
Минимум: −15°C
Максимум: +90°C за битова употреба (съгласно стандарт EN 60335-2-41);
+110°C само за промишлена употреба (употреби извън стандарта EN 60335-2-41).
- Температура на околната среда: до +40ºС
- Максимално работно налягане: 12 bar
- Двигател: асинхронен, монофазен 220-240 V 50Hz, изолация клас F, защита IP55
- Корпус на помпата: неръждаема стомана / чугун (G версия)
- Работни колела и дифузери: неръждаема стомана AISI 304
- Вал: неръждаема стомана AISI 304
- Механично уплътнение: Графит / Керамика / EPDM
- Мощност: 1.5 kW (2 HP)
Тези помпи се препоръчват за:
- Малки битови и промишлени системи / Битово водоснабдяване
- Водоразпределение / Повишаване на налягането
- Напояване / Градинарство / Пръскачки / Събиране на дъждовна вода
- Промишлени инсталации / Системи за измиване
- Охлаждане и чилъри / Отопление и климатизация / Климатични системи
- Изпомпване на чисти, необогатени (без твърди частици) флуиди и др.
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 79.2 |
| Макс. дебит: | 116.7 l/m (7 m³/h) |
| Присъединяване вход: | G 1¼" |
| Присъединяване изход: | G 1¼" |
| Макс. дълбочина на засмукване: | 7 m |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 220-240 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 1.5 kW (2 HP) |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2935 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP 55 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група: | Вертикални многостъпални |
| Корпус на помпата: | Неръждаема стомана/Чугун |
| Работно колело | Неръждаема стомана |
| Употреба: | Домашна;Индустриална;Обществена |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността: | -15°C |
| Макс. темп. на течността: | +110°C |
| Макс. темп. на околната среда: | +40°C |
| Макс. раб. налягане: | 25 bar |
Помпа EM 5/07 DG015 M5 E0
- Производител: Franklin Electric S.r.l - водни помпи от неръждаема стомана
- Модел: 7761
- Наличност: В наличност
-
597.00€ (1167.63 лв.)

