Центробежна помпа HFm 5C

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 400 l/min (24 m³/h)
- Напор до 12.5 м.
| Q | m3 / час | 0 | 6 | 9 | 12 | 15 | 18 | 21 | 24 |
| л / мин. | 0 | 100 | 100 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | |
| H метра | 12.5 | 12 | 11.7 | 11 | 10.2 | 9.2 | 8 | 6.5 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Заден капак: неръждаема стомана AISI 304
- Вал: неръждаема стомана AISI 431
- Механично уплътнение: керамика - графит – NBR
Центробежните помпи от тази серия се препоръчват за обществена и селскостопанска употреба. Високият дебит и производителност ги правят изключително подходящи за напояване с течаща и дъждовна вода, за добиване на вода от езера, реки, кладенци. Също са подходящи за употреба в промишлеността, в случаи когато е необходимо достигане голям дебит при среднонисък напор. Монтирането на тези помпи трябва да се прави в закрити помещения или на места, защитени от атмосферни влияния.
| Основни характеристики | |
| Макс. напор: | 12.5 m |
| Макс. дебит: | 400 l/m (24 m³/h) |
| Присъединяване вход: | G 2" |
| Присъединяване изход: | G 2" |
| Макс. дълбочина на засмукване: | 7 m |
| Двигател | |
| Двигател: | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Мощност (P2): | 0.55 kW 0.75 HP |
| Скорост на въртене (обороти в минута): | 2900 |
| Изолация клас: | F |
| Степен на защита: | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група: | Центробежни средна производителност |
| Корпус на помпата: | Чугун |
| Работно колело | Месинг |
| Употреба: | Селскостопанска;Индустриална |
| Лимити | |
| Тип течност: | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността: | -10°C |
| Макс. темп. на течността: | +90°C |
| Макс. темп. на околната среда: | +40°C |
| Макс. раб. налягане: | 6 bar |
Центробежна помпа HFm 5C
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Модел: 1053
- Наличност: В наличност
-
233.00€ (455.71 лв.)
Етикети: HFm Medium, напояване

